کفش

یکی از خدمات پایه ای آفرین جهانشیر که بر مبنای کوتور صورت میگیرد ، طراحی و تولید کفش است .
کفشی که توسط شما سفارش داده میشود ، هم میتواند در حکم یک طرح و یک کفش واحد باشد و هم میتواند ست و هماهنگ با طرح لباسی که برای شما طراحی و دوخته شده است باشد .
اکثر دوستانی که ایران ، سفارش طراحی کفش میدهند ، معمولا طرح کفش خود را به شکلی انتخاب می نمایند که مناسب و هموزن لباس آنها باشد تا به این وسیله ، زیبایی خود و لباس خود را چندین برابر نمایند .
{تصویر}

همیشه باید به این نکته توجه داشت که برای خاص بودن ، تنها توجه به لباسی که برتن دارید ، کیفی که استفاده می نمایید و یا میکاپ کافی نیست . واقعیت این است که هیچ گاه نباید از تاثیر کفش بر درخشش شما در مهمانی ها و مجالس غافل شد .


سوال : آیا این امکان وجود دارد که ما کفش آماده از بازار تهیه نماییم و برای ری دیزاین یا تغییر مدل به کوتور آفرین جهانشیر مراجعه نماییم ؟
این سوالی است که خیلی از دوستان در هنگام برقراری تماس به مجموعه ، مطرح میکند . در پاسخ به این سوال میتوان گفت که در کوتور آفرین جهانشیر هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و این به آن معانست که ؛ بلی شما میتوانید کفش آماده از بازار تهیه نموده و برای طراحی و ری دیزابن آن ، به کوتور آفرین جهاشیر مراجعه نمایید .