لباس شب

بنیان اصلی کوتور آفرین جهانشیر بر روی طراحی و دوخت لباس بنا شده است . این شاحه از فعالیت های مچموعه یکی از هزاران دلیلی است که مجموعه نام " کوتور " را به خود گرفه است .
هر لباسی که در مجموعه آفرین جهانشیر طراحی و دوخته می شود چند اصل پایه ای و اساسی را داراست که از مهم تری آنها میتوان از :

* همخوان بودن لباس با فیزیک شما
* همخوان بود لباس با سلیقه شما
* همخوان بودن لباس با مد روز و متد های جدید
* شخصی بود مدل و انحصاری بود مدل طراحی شده و یا انتخاب شده برای شما
* خدمات پس از فروش رایگان

و کلی مورد دیگر یاد کرد .
 
روند مدل سازی لباس ها ، سه حالت دارد که شما میتوانید هر یک از حالت ها را انتخاب نمایید :

حالت اول : طراحی صفر تا صد لباس توسط کوتور آفرین جهانشیر
حالت دوم : استفاده از مدل های آماده و اجرا شده
حالت سوم : تلفیق مدل های آماده با طراحی کوتور آفرین جهانشیر

بدیهی است که هر حالت قیمت مخصوص به خود و همچنین سطح استاندارد مورد نیاز خود را طلب می نماید . برای مثال شما در صورت استفاده از حالت دوم ، هیچ گاه نمی توانید انتظار این را داشته باشید که لباس شما صرفا در انحصار و کپی رایت شما باشد  زیرا ممکن است شخص دیگری با شما هم سلیقه بوده و دقیقا همان مدلی را انتخاب نماید که شما پسند کرده اید .
 
پس از طراحی جهت آغاز پروسه دوخت و خرید متریال مورد نیاز ، با شما قرداد رسمی عقد میگردد و پس از آن وارد مرحله دوم یعنی خرید پارچه می شویم.
خرید پارچه به حالت امکن پذیر است :
حالت اول : خرید پارچه توسط مجموعه کوتور آفرین جهانشیر.
حالت دوم : خرید پارچه توسط مشتری .

بدیهی است که در صورت خرید پارچه توسط مجموعه ، سلیقه و تایید مشتری شرط خرید و تهیه پارچه است و معمولا به خاطر آشنایی مجموعه با تولید کنندگان و وارد کنندگان پارچه ، قیمت ها مناسب تر و متریال خاص تر می باشد .
مورد دیگری که باید توجه داشت این است که در صورت خرید پارچه توسط مشتری ، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال جنس و یا طرح پارچه و تاثیر نهایی آن بر مدل لباس را قبول دار نمی باشد .

درکنار خرید پارچه ، دیگر متریال های مورد نیاز هم به همین شکل و با همین حالاتی که برای خرید پارچه ذکر شد ، خریداری می شود .
پس از عبور از مرحله ی خرید ، تیم کوتوریر آفرین جهانشیر وارد عمل میشوند و لباس را به مرحله پرو اولیه می رساند . درخور طرح انتخابی شما و میزان حساسیت طرح ، تعداد پرو ها متفاوت میباشد . گاها یک پرو کفایت میکند و گاها حداقل به سه پرو پیاپی نیاز است .

پس از پرو نهایی ، لباس تکمیل شده با تایید مشتری ، تحویل ایشان می شود و از آن تاریخ خدمات پس از فروش لباس شامل ترمیم لباس و یا شست و شوی تخصصی لباس و ... آغاز می شود  .
 
توضیحات فوق نه تنها برای لباس بلکه هم برای مانتو و هم لباس کودک صدق می نماید .


برای دیدن نمونه کار ها و تصاویر مربوط به لباس های طراحی شده و دوخته شده توسط کوتور آفرین جهانشیر ، به قسمت گالری مراجعه نمایید .
 
در پایان ذکر این نکته الزامی است که شما میتوانید مسئولیت برش و دوخت لباس خود را مستقیما به شخص آفرین جهانشیر (Afarin Jahanshir - Ceo of AFARIN JAHANSHIR couture)  بسپارید . بدیهی است که در صورت درخواست برش و دوخت لباس توسط سرکار خانم آفرین جهانشیر ، هزینه مازاد اخذ می گردد .