چیدمان

چیدمان میتواند شامل دسته های زیر باشد :

* چیدمان منزل
* چیدمان جهزیه عروس
* چیدمان دکوراتیو (شامل طراحی و نقاشی کف و دیوار ها )
 
چیدمان منزل :
امروزه هنر تا انجایی ریشه های خود را گسترش داده که خیلی از افراد  حتی بری چگونگی چیدمان لوازم منزل خود ، به هنر تکیه می کنند و این چیدمان هنری ، یکی از خدماتی است که شما میتوانید از کوتور آفرین جهانشیر انتظار داشته باشید .
چیدمان منزل عبارت است از آنچیز که روزانه در منزل با آن رو به رو هستیم ماد محل قرارگیری مبل ها ، تلویزیون ، گنجه ها ، گلدان ها و ...
توجه داشته باشید که پروژه های چیدمان ، حتما برای یک خانه کامل نیست . بعضا این شاخه هنری صرفا برای استفاده در یک اتاق به عنوان اتاق مهمان و یا پذیرایی و اتاق مطالعه و ... استفاده می شود .
 
چیدمان جهزیه :
چیدمان جهزیه همان چیدمان منزل است با این تفاوت که در کنار چیدمان لوازم خانه برای پذیرایی از مهمان ، چیدمان جهزیه ی عروس با کمک گل آرایی ، تورآرایی ، میوه آرایی ، نور پردازی و هزاران آیتم ظریف تر و زیبا تر ، برای نمایش هرچه بهتر آنها به مهمان ها ، صورت می پذیرد .
 
چیدمان دکوراتیو :
چیدمان دکوراتیو همان طراحی دکوراسیون داخلی است که توسط کوتور ها و بر پایه هنر های چشمی صورت میپذیرد . این چیدمان میتواند شامل نقاشی یک دیوار به صورت دستی و کاملا کاستومایز و به سلیقه شما باشد . حال این نقاشی صرفا به دیوارمنزل شما محدود نمیشود وتم انتخابی شما قابل اجرا بر روی ظروف ، در ها ، کف ها ، کمد ها ، پرده ها ، آینه ها و ... می باشد .